Edition Noël Fickur 14K Schweiz 1920-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 14K, Schweiz, 1920-tal, manuellt urverk, ankargång, plexiglas, inre lock gulmetall, serie nr. 806808, diam ca 50 mm, vikt ca 83.5 g

Bruksslitage. Gravyr. Smärre bucklor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850714

2020-12-13