Facit Armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FACIT, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, safirglas, diam ca 22x22 mm, vikt ca 11.5 g
Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
850718
2020-12-12