Facit Armbandsur 18K 1960-tal

Facit Armbandsur 18K 1960-tal
Facit Armbandsur 18K 1960-tal
Facit Armbandsur 18K 1960-tal
Facit Armbandsur 18K 1960-tal
Facit Armbandsur 18K 1960-tal
Facit Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FACIT, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, safirglas, diam ca 22x22 mm, vikt ca 11.5 g

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850718

2020-12-12