H.E Rossel Hängur 14K 1900-talets första del

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

H.E ROSSEL, hängur, 14K, 1900-talets första del, manuellt urverk, rödguld, mineralglas, serie nr. 5385687, diam ca 23.5 mm, vikt ca 12 g

Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850727

2020-12-12