H.E Rossel Hängur 14K 1900-talets första del
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
H.E ROSSEL, hängur, 14K, 1900-talets första del, manuellt urverk, rödguld, mineralglas, serie nr. 5385687, diam ca 23.5 mm, vikt ca 12 g
Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
850727
2020-12-12