Vorwerk matta

Vorwerk matta
Vorwerk matta
Vorwerk matta
Vorwerk matta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VORWERK, matta, Tyskland, 1920-tal, ca 445x296 cm

Slitage

850737

2020-12-10