"Un rêve de bonheur" etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ETSNING (1800-tal): "Un Rêve de Bonheur", efter Dominique Papety, förgylld ram, ca 57x96 cm

PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört Friherrinnorna fröknarna Thelma & Lise Strandertskjöld på Elfviks Herrgård Esbo Finland

Fläckar

850749

2020-12-08