"Un rêve de bonheur" etsning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETSNING (1800-tal): "Un Rêve de Bonheur", efter Dominique Papety, förgylld ram, ca 57x96 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört Friherrinnorna fröknarna Thelma & Lise Strandertskjöld på Elfviks Herrgård Esbo Finland
Fläckar
850749
2020-12-08