Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, senare bemålning, beslag i vitmetall, höjd ca 185, 100x48 cm

Nyckel saknas, slitage, märken, färgbortfall

850751

2020-12-08