Bokhylla 1900-talets mitt
2020-12-08
850753
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOKHYLLA med skåpsdel, 1940/50-tal, fanér, björk, inredd med hyllplan, höjd ca 80, 100x48 cm
Kraftigt slitage, fanérskador, nötning runt nyckelhål, nyckel saknas