GRANGE

GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE
GRANGE

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

GRANGE, sängram, 1900-talets andra hälft, Frankrike, stomme fanérad med körsbär, benavslut av mässing, bäddmått ca 200x160, gavelns höjd 124 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre stötmärken kring stommen förekommer

850754

Päivämäärä:

2020-12-11