GRANGE
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
GRANGE, sängram, 1900-talets andra hälft, Frankrike, stomme fanérad med körsbär, benavslut av mässing, bäddmått ca 200x160, gavelns höjd 124 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre stötmärken kring stommen förekommer
850754
Päivämäärä:
2020-12-11