GRANGE skribvord med stol
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRANGE, skrivbord med stol, 1900-talets andra hälft, Frankrike, stomme fanérad med körsbär, låda vid sarg, beslag av mässing, brickmärkt, skrivbordets höjd 77, 75x121, stolens sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage
850756
2020-12-11