GRANGE skribvord med stol

GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol
GRANGE skribvord med stol

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANGE, skrivbord med stol, 1900-talets andra hälft, Frankrike, stomme fanérad med körsbär, låda vid sarg, beslag av mässing, brickmärkt, skrivbordets höjd 77, 75x121, stolens sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

850756

2020-12-11