Ringar 18 k guld med stenar

Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar
Ringar 18 k guld med stenar

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

RINGAR, 2 st., 18 k guld, bl a med briljant ca 0,15 ct resp. trappslipad grön sten, stämplade Atelje Garmland, Katrineholm 1935 resp. 1940, ringstorlekar 17 resp. 16,5 mm, total vikt ca 5,9 g

Stenar med hack, repor och slitage

850762

2020-12-09