Jan Stenmark färgoffset
Valmis
2020-12-08
850763
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Du, jag måste sluta nu", signerad Jan Stenmark, numrerad 89/150, färgoffset, bladmått ca 64,5x48,5 cm
Löst blad