Jan Stenmark färgoffsettryck

Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Trots att jag inte visste mer om hennes...", signerad Jan Stenmark, numrerad 141/150, färgoffsettryck, bladmått ca 67x49 cm

Löst blad

850766

2020-12-08