Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
JAN STENMARK (född 1949): "Istället för att skriva rev jag pappret i bitar..." signerad Jan Stenmark, numrerad 47/150, färgoffset, bladmått ca 54x61 cm
Löst blad
850773
2020-12-14