Bäddsoffa howardmodell

Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell
Bäddsoffa howardmodell

Klubbat för:

4 800 SEK

5 000 SEK

BÄDDSOFFA, howardmodell, 1900-talets slut, turkos textilklädsel, framtill med svarvade ben på hjultrissor, utfällbar med bädddel, bredd ca 200 cm

Smärre slitage

850779

2020-12-11