Klubbat för:
4 800 SEK
5 000 SEK
BÄDDSOFFA, howardmodell, 1900-talets slut, turkos textilklädsel, framtill med svarvade ben på hjultrissor, utfällbar med bädddel, bredd ca 200 cm
Smärre slitage
850779
2020-12-11