Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ANDERS APPELQVIST (född 1958): "Lifterskan", signerad Anders Appelqvist, färglitografi, provtryck, bildmått ca 55x85 cm
Zustandsbeschreibung
Löst plad
850782
2020-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner