Anders Appelqvist litografi

Anders Appelqvist litografi
Anders Appelqvist litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ANDERS APPELQVIST (född 1958): "Lifterskan", signerad Anders Appelqvist, färglitografi, provtryck, bildmått ca 55x85 cm

Zustandsbeschreibung

Löst plad

850782

2020-12-08