Edition Noël Omega Seamaster Chronometer
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA, Seamaster Chronometer, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, ref nr. 168.022, verk nr. 26013806, kaliber 564, diam ca 36 mm, ytterkartong Omega medföljer
Bruksslitage. Flätad rem medföljer. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
850785
2020-12-13