Edition Noël Omega Seamaster Chronometer

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OMEGA, Seamaster Chronometer, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, ref nr. 168.022, verk nr. 26013806, kaliber 564, diam ca 36 mm, ytterkartong Omega medföljer

Bruksslitage. Flätad rem medföljer. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850785

2020-12-13