Edition Noël Tavannes Fickur 14K 1920-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

TAVANNES, fickur, 14K, 1920-tal, manuellt urverk, ankargång, rödguld, mineralglas, innerlock i gulmetall, serie nr. 9559306/23, diam 50 mm, vikt ca 82.0 g, fodral i läder medföljer

Lock med bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850798

2020-12-13