Edition Noël Omega Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

OMEGA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 2792-6SC, verk nr. 14541479, kaliber 283, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

850805

2020-12-13