Edition Noël Omega Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
OMEGA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 2792-6SC, verk nr. 14541479, kaliber 283, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
850805
2020-12-13