Jaques Zadig oljemålning

Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAQUES ZADIG (född 1930): Fiskeläger, signerad Zadig, olja på duk, ca 38x55 cm

850823

2020-12-08