Vaser Kina 1700-tal

Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal
Vaser Kina 1700-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformade, kvadratiska, dekor i underglasyrblått, höjd ca 22 cm

Smärre nagg

850826

2020-12-10