Edition Noël Caran d´Ache Pennor 2 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARAN D´ACHE, pennor, 2 st, bestående av resevoirpenna och penna med blyertsstift, fodral i borstat stål med förgyllda detaljer, resevoirpenna med nib i 18K storlek medium
Fint skick. Obetydligt slitage. SAV garanterar ej funktionen.
850829
2020-12-13