Edition Noël Monte Grappa Genio Creativo
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONTE GRAPPA, Genio Creativto, resevoirpenna, limited edition, tributo ad Antonio Stradvari, fodral i marmorerad resin som ska efterlikna materialet i Stradivarius violiner (rödgran), nib 18K troligen medium, detaljer i platina, topp med fasettslipad vit Topas, de fyra dekorlinjerna anspelar på fiolens fyra strängar, numrerad 0972/2000, 3 st foldrar varav en med ifyllt certifikat daterad 2008, box med inredning samt ytterkartong i original medföljer
Nyskick. SAV garanterar ej funktionen.
850840
2020-12-13