Edition Noël Parker Empire State Fountain Pen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARKER, Empire State Fountain Pen, svart fodral, förgyllda detaljer, cap med dekor av Empire State Building

Fint bruksskick. SAV garanterar ej funktionen.

850841

2020-12-13