Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARKER, Empire State Fountain Pen, svart fodral, förgyllda detaljer, cap med dekor av Empire State Building
Fint bruksskick. SAV garanterar ej funktionen.
850841
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här