Edition Noël Parker Vacumatic Fountain Pen
Closed
2020-12-13
850842
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Major, marmorerat fodral azure blue, förgyllda detaljer, nib storlek 6
Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.