Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Major, marmorerat fodral azure blue, förgyllda detaljer, nib storlek 6
Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.
850842
2020-12-13