Vägglampetter Forsell för Skultuna

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 3 st, 1900-talets andra hälft, för 1 ljus vardera, Skultuna, mässing, modell F10, höjd ca 38 cm

Smärre ytskador

850846

2020-12-08