Ljuskrona Forsell för Skultuna

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

PIERRE FORSELL, ljuskrona, Skultuna, för 3 ljus, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 44 cm

Smärre repor

850849

2020-12-08