Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, björk, höjd ca 57, diameter 72 cm
Brukslitage, sprickor, enstaka barkbortfall
850860
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här