Soffbord björk

Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk
Soffbord björk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, björk, höjd ca 57, diameter 72 cm

Brukslitage, sprickor, enstaka barkbortfall

850860

2020-12-08