Skulptur Guan-Yin

Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin
Skulptur Guan-Yin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, budda, Guan-Yin, 1900-tal, Kina, förgylld och patinerad brons, höjd ca 30 cm

850867

2020-12-08