Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
MOCKASKEDAR, 6 st, förgyllt silver, emalj, längd 10 cm, vikt ca 70 g, Tillander 1950-tal.
850877
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här