Emaljerade mockaskedar

Emaljerade mockaskedar
Emaljerade mockaskedar
Emaljerade mockaskedar
Emaljerade mockaskedar
Emaljerade mockaskedar
Emaljerade mockaskedar

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

MOCKASKEDAR, 6 st, förgyllt silver, emalj, längd 10 cm, vikt ca 70 g, Tillander 1950-tal.

850877

2020-12-09