Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FALKENBERG BELYSNING, vägglampor, ett par, mässing, 1970-tal, typ nr. 8951, höjd ca 24, bredd 16 cm
Fläckar, bruksslitage, repor
850886
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här