Väggarmaturer ett par st 1970-tal i mässing

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FALKENBERG BELYSNING, vägglampor, ett par, mässing, 1970-tal, typ nr. 8951, höjd ca 24, bredd 16 cm

Fläckar, bruksslitage, repor

850886

2020-12-08