Adolf Nordling oljemålning

Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ADOLF NORDLING (1840-1888): Motiv med fiskebåtar, signerad samt daterad 1884, olja på duk, ca 35x53 cm

Skrapmärken i kanterna, smärre krackelyr

850893

2020-12-11