Barskåp / bord, art déco

Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco
Barskåp / bord, art déco

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

BARSKÅP / BORD, art déco, 1900-talets första hälft, fanérat i olika träslag, ovanpåliggande glasskiva, höjd ca 58, diameter 66 cm

Kuntoraportti

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

850894

Päivämäärä:

2020-12-11