Barskåp / bord, art déco
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
BARSKÅP / BORD, art déco, 1900-talets första hälft, fanérat i olika träslag, ovanpåliggande glasskiva, höjd ca 58, diameter 66 cm
Kuntoraportti
Bruksspår och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
850894
Päivämäärä:
2020-12-11