Bernt Franckie oljemålning

Bernt Franckie oljemålning
Bernt Franckie oljemålning
Bernt Franckie oljemålning
Bernt Franckie oljemålning
Bernt Franckie oljemålning
Bernt Franckie oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNT FRANCKIE (f. 1939): interiör med figur vid skänk , signerad Bernt Franckie, olja på duk , ca 63x57 cm

850896

2020-12-11