Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Motiv med vikingaskepp, signerad, olja på duk, ca 36x46 cm

850899

2020-12-11