Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAMERA, Rolleicord, spegelreflexkamera, Franke & Heidecke Braunschweig, 1900-talets första hälft, ca 13x8,5x9 cm
Ålders- och bruksrelaterat slitage. SAV garanterar ej funktionen.
850905
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här