Kamera Rolleicord Franke & Heidecke Braunschweig

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAMERA, Rolleicord, spegelreflexkamera, Franke & Heidecke Braunschweig, 1900-talets första hälft, ca 13x8,5x9 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage. SAV garanterar ej funktionen.

850905

2020-12-29