Svenskt Tenn ljusstakar 1 par tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKT TENN, ljusstakar, 1 par, tenn, skaft av bambu, 1900/2000-tal, höjd ca 42 cm

Smärre slitage, en något ojämn.,

850910

2020-12-08