Barstolar Bates

Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates
Barstolar Bates

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIM BATES, "Eleganza", barstolar, 3 st, Pieff, England, 1960/70-tal, kromad stomme, stoppad sits och ryggstöd, svart läderklädsel, sitthöjd ca 68 cm

Brukslitage

850927

2020-12-09