Barstolar Bates
Closed
2020-12-09
850927
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TIM BATES, "Eleganza", barstolar, 3 st, Pieff, England, 1960/70-tal, kromad stomme, stoppad sits och ryggstöd, svart läderklädsel, sitthöjd ca 68 cm
Brukslitage