Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIM BATES, "Eleganza", barstolar, 3 st, Pieff, England, 1960/70-tal, kromad stomme, stoppad sits och ryggstöd, svart läderklädsel, sitthöjd ca 68 cm
Brukslitage
850927
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här