Eric Grate litografi

Eric Grate litografi
Eric Grate litografi
Eric Grate litografi
Eric Grate litografi
Eric Grate litografi
Eric Grate litografi

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Figurkomposition, stämpelsignerad och numrerad 99/199, färglitografi, ca 30x20 cm

850932

2020-12-08