Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): "Det snöar på Långängen", olja på duk uppsatt på pannå, ca 39x69 cm

Proveniens: Har bl a tillhört Albert Engström

Omfattande krackelyr

850937

2020-12-11