Eldhundar
Vollendet
2020-12-19
850939
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ELDHUNDAR, ett par, 1800-tal, förgylld brons, ställ i järn, dekor av pinjekottar, draperifestong med tofsar, höjd 20, 18 x 37 cm
Bruksslitage