Eldhundar

Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELDHUNDAR, ett par, 1800-tal, förgylld brons, ställ i järn, dekor av pinjekottar, draperifestong med tofsar, höjd 20, 18 x 37 cm

Bruksslitage

850939

2020-12-19