Vas glas

Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MILAN VOBRUBA (1934-2016), vas, glas, 1980/90-tal, signerad, för Gusum, höjd ca 11 cm

850963

2020-12-08