Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med fiskebåt, 1800-tal, olja på pannå, ca 18x25 cm

Några repor

850965

2020-12-11